Stamboom van Dalfsen

Overzichten van familie relaties in het verleden.

Tiemen VAN LAAR

Tiemen VAN LAAR

Mannelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Tiemen VAN LAAR

    Andere gebeurtenis soorten en attributen:

    • Beroep: arbeider

    Gezin/Partner: Annegien KLOS. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Aaltje VAN LAAR  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 25 feb 1869 in Gramsbergen; is gestorven op 26 okt 1954 in Vriezenveen.


Generatie: 2

  1. 2.  Aaltje VAN LAAR Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Tiemen1) is geboren op 25 feb 1869 in Gramsbergen; is gestorven op 26 okt 1954 in Vriezenveen.

    Aaltje is getrouwd met Egbert KUIPERS op 19 jul 1889 (Burgerlijk) in Hardenberg Ambt. Egbert (zoon van Jacob KUIPER en Hendrikje OOSTERVEEN) is geboren op 01 okt 1860 in Avereest; is gestorven op 21 feb 1941 in Almelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Johanna KUIPERS  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 06 apr 1896 in Almelo Ambt.


Generatie: 3

  1. 3.  Johanna KUIPERS Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Aaltje2, 1.Tiemen1) is geboren op 06 apr 1896 in Almelo Ambt.

    Johanna is getrouwd met Gerard SCHOLTEN op 26 aug 1927 (Burgerlijk) in Almelo. Gerard (zoon van Gerardus SCHOLTEN en Ursula Johanna REINDERS) is geboren op 04 jan 1901 in Tubbergen; is gestorven op 07 jun 1955 in Apeldoorn. [Gezinsblad] [Familiekaart]