Stamboom van Dalfsen

Overzichten van familie relaties in het verleden.

Pieter Everhart CUNAEUS

Pieter Everhart CUNAEUS

Mannelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Pieter Everhart CUNAEUS

    Andere gebeurtenis soorten en attributen:

    • Beroep: fabrikant

    Pieter is getrouwd met Gerritje VAN OMMEREN in (?) (Burgerlijk). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Johanna Jacoba CUNAEUS  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 24 jun 1856 in Koudekerk; is gestorven op 04 jan 1920 in Eibergen.


Generatie: 2

  1. 2.  Johanna Jacoba CUNAEUS Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Pieter1) is geboren op 24 jun 1856 in Koudekerk; is gestorven op 04 jan 1920 in Eibergen.

    Johanna is getrouwd met Paul Dirk LEDEBOER op 01 sep 1881 (Burgerlijk) in Leiderdorp. Paul (zoon van Bernard Christiaan LEDEBOER en Johanna Wijnanda NACHENIUS) is geboren op 16 apr 1851 in Langbroek; is gestorven op 06 apr 1934 in Eibergen. [Gezinsblad] [Familiekaart]