Stamboom van Dalfsen

Overzichten van familie relaties in het verleden.

Jantje ABRAHAMS

Jantje ABRAHAMS

Vrouwelijk 1683 - 1720  (~ 37 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Jantje ABRAHAMS is geboren in Oudleusen; is gedoopt op 02 sep 1683 in Dalfsen; is gestorven in dec 1720 in Dalfsen.

    Aantekeningen:

    Gedoopt:
    NG

    Overleden:
    in het kraambed gestorven

    Jantje is getrouwd met Willem DIRKS in (?) (Kerkelijk). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Anna Margaretha WILLEMS  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Dalfsen; is gedoopt op 26 feb 1719 in Dalfsen.
    2. 3. Jantje WILLEMS  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Dalfsen; is gedoopt op 15 dec 1720 in Dalfsen.


Generatie: 2

  1. 2.  Anna Margaretha WILLEMS Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jantje1) is geboren in Dalfsen; is gedoopt op 26 feb 1719 in Dalfsen.

    Aantekeningen:

    Gedoopt:
    NG


  2. 3.  Jantje WILLEMS Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jantje1) is geboren in Dalfsen; is gedoopt op 15 dec 1720 in Dalfsen.

    Aantekeningen:

    Gedoopt:
    NG
    NB: moeder in het kraambed gesorven